Zespół

Nasi korepetytorzy to profesjonaliści w swojej dziedzinie, posiadający wysokie kwalifikacje i specjalistyczną wiedzę we wszystkich grupach wiekowych i na wszystkich etapach edukacji. Naszym głównym mottem jest nauka przyjazna uczniowi, dlatego wszelkich starań w pozyskiwaniu najwyższej jakości korepetytorów z wysokimi predyspozycjami w przekazywaniu wiedzy, doskonałymi kwalifikacjami i umiejętnościami komunikacyjnymi, które nie mają sobie równych.

Jesteśmy dumni z tego, że stworzyliśmy tak znakomity zespół, gdzie uczniowie mogą znaleźć idealnego korepetytora. Doskonalimy tę umiejętność, przeprowadzając szczegółowe rozmowy kwalifikacyjne, weryfikując kwalifikacje oraz na bieżąco rozmawiamy z klientami dopytując o zadowolenie z prowadzonych lekcji.

Nauczanie przynosi nam wielką satysfakcję, co przekłada się na wysokie osiągnięcia w szkole, poprawę dotychczasowych ocen, a uczniowie po prostu lubią lekcje z nami. Potrafimy nawiązać bardzo dobry kontakt z każdym uczniem, ponieważ staramy się być nie tylko korepetytorem, ale także przyjacielem. Przy odrobinie uśmiechu i właściwym podejściu, uczniowie chętniej uczestniczą w lekcjach i chętnie zadają pytania. Dokładnie tłumaczymy każde zagadnienie, tempo nauczania również dostosowujemy do każdego ucznia, przerabiamy dużo przykładów, przygotowujemy dodatkowe materiały, zadajemy prace domowe, co również bardzo pomaga w bieżącym systematyzowaniu wiedzy.

 

 / 

Zaloguj

Wyślij wiadomość

Moje ulubione