UK

NASZ ZESPÓŁ

Mottem Euroszkoły π jest nauka przyjazna uczniowi, dlatego nasz zespół to młodzi, utalentowani, przyjaźnie nastawieni do ucznia pedagodzy i studenci, którzy chcą pomóc dzieciom i młodzieży przejść okres edukacji z uśmiechem na twarzy, osiągając przy tym wysokie wyniki w nauce.

Nasi nauczyciele posiadają obszerną wiedzę w nauczanych dziedzinach, co potwierdzają dyplomy ukończenia uczelni z wyróżnieniem oraz zdobyte przez nich wysokie osiągnięcia naukowe oraz nagrody.

Wiedzą jak zachęcić ucznia do polubienia konkretnego przedmiotu, co widoczne jest także w poprawie wyników w szkole oraz w zwiększeniu chęci rozwoju w danym kierunku.

Na naszych lekcjach zapewniamy przyjazną, bezstresową atmosferę, dzięki czemu nauka jest bardziej wydajna, bowiem uczniowie są bardziej otwarci, nie obawiają się naszych zajęć oraz nie boją się zadawać trapiących ich pytań.

Jeżeli chcesz osiągać lepsze wyniki w nauce, bez trudności zdawać klasówki, udoskonalać i rozwijać swoje umiejętności, zaufaj nam i dołącz do nas już teraz!

Nasz zespół