UK

PRZEDMIOTY


Z pewnością niejeden z Was wątpi w prawdziwość tezy, iż matematyka to królowa nauk – czy słusznie? Matematyka towarzyszy nam na każdym kroku. Jest to dziedzina ucząca nas systematyczności, logicznego myślenia, wytrwałości, rozwija naszą wyobraźnię, a także ułatwia nam poznawanie innych dziedzin nauki. Często zadając pytanie dzieciom i młodzieży czy lubią matematykę, słyszymy odpowiedź nie. Dlaczego tak jest? Być może zależy to jedynie od niewłaściwego podejścia nauczyciela do ucznia lub też wynika to tylko z niejasnego sposobu tłumaczenia zagadnień, przez co nie jesteśmy nastawieni przychylnie do tego przedmiotu. Matematyka bowiem jest nauką piękną, posiadającą wiele ciekawych problematyk, w które należy się odpowiednio zagłębić, aby dostrzec jej potęgę.


Chemia to kolejny przedmiot budzący niepewność co do łatwości jego rozumienia. Nic bardziej mylnego! Posiadając dobre podstawy matematyki, z chemią również nie będziesz miał problemu.

Atomy, cząsteczki, reakcje, wiązania, jony, pierwiastki – z naszą szkołą wszystkie te zagadnienia staną się tak łatwe i oczywiste, że każdy kolejny sprawdzian czy kartkówka okażą się jedynie przyjemną formalnością. Nie należy się bać tego przedmiotu, bo w chemii wszystko jest bardzo logiczne i jedno jest wynikiem drugiego. Początkowo, trzeba jedynie zaprzyjaźnić się z układem okresowym pierwiastków, a następnie zrozumieć sens tworzenia reakcji, wynikających z przeprowadzania interesujących doświadczeń.


Przedmiot fizyka posiada wśród uczniów opinię najbardziej skomplikowanej dziedziny spośród wszystkich pozostałych. Fizyka w większości nie jest kojarzona z przyjemną częścią edukacji, dlatego czas to zmienić i przestać myśleć o niej tak negatywnie!

Sposób nauczania przez Naszych korepetytorów, może zmienić Wasze podejście do dobrze nam znanej dynamiki, kinematyki czy elektromagnetyzmu, a pojęcie prędkości, natężenia, siły czy energii okaże się łatwiejsze do zrozumienia niż myślicie. W pierwszym etapie należy dostrzec w tym przedmiocie również pewne pozytywy, aby następnie postarać się go zrozumieć, co może okazać się łatwiejsze z naszą pomocą.

Twoje chęci i praca w połączeniu z π korepetycjami pomogą Ci w osiągnięciu bardzo dobrych wyników w szkole, a w konsekwencji przejść ten etap radośnie, bez niepotrzebnego nadmiaru stresu. Jeżeli zaś fizyka to coś co lubisz najbardziej i chciałbyś się w tym kierunku rozwijać – chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i pomożemy Wam w rozwinięciu posiadanych już umiejętności.


Jako międzynarodowa szkoła, specjalizujemy się w rozwijaniu pasji języków obcych, takich jak: język angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, frnacuski, a także w języku polskim. Przygotujemy zarówno do egzaminu gimnazjalnego/ ósmoklasisty oraz do matury. Przełam barierę językową i razem z nami osiągnij swój wymarzony sukces.Biologia, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie. Czasami i te przedmioty mogą kryć w sobie zagadkę, którą pomożemy rozwiązać. Napisz lub zadzwoń i powiedz gdzie tkwi problem, a dobierzemy właściwego korepetytora właśnie z tych przedmiotów.