arrow_upward arrow_upward
Image Alt

Przedmioty

Każdy przedmiot może stać się inspiracją

Zadzwoń i umów się na lekcję

Czego Cię nauczymy?

Mając w swoim gronie grupę profesjonalnych korepetytorów, zapewniamy wsparcie naukowe na każdym poziomie nauczania. Atutem naszych nauczycieli jest nie tylko ogromna wiedza wykładanych przedmiotów, ale także ich różnorodność. Bardzo wielu z nich pomaga swoim uczniom nie tylko z jednego przedmiotu, ale często łączy swoją wiedzę z przedmiotów ścisłych i pomaga z matematyki, chemii i fizyki jednocześnie.

Języki obce add remove

JĘZYK ANGIELSKI, NIEMIECKI, FRANCUSKI, HISZPAŃSKI, WŁOSKI W dzisiejszych czasach znajomość języków jest bardzo ważna. Ułatwia nam to podróżowanie, pracę za granicą, ale też poznawanie innych osób z całego świata! Podstawą znajomości języka obcego jest poprawna gramatyka oraz też odpowiedni zasób słownictwa, jednak powinniśmy pamiętać także o tym, że praktycznym i jakże istotnym dopełnieniem jest rozmowa w danym języku. Nasi korepetytorzy pokażą Ci jak w łatwy sposób zacząć mówić w języku obcym- razem pokonamy barierę językową, bo o to właśnie wszystkim chodzi. Ze względu na to, że coraz więcej młodych osób decyduje się na naukę w innych krajach Unii Europejskiej, gdzie najczęściej używanym językiem jest język angielski- wychodzimy temu naprzeciw. Nauka z Nami oparta jest na indywidualnych rozmówkach polsko – angielskich, dzięki czemu możecie przełamać dotychczasową barierę językową i swobodnie uczyć się rozmawiać z naszymi pedagogami.

Nie czekaj, czas upłynnić język obcy z Eurokorepetycjami!

Przedmioty ścisłe add remove

MATEMATYKA, CHEMIA, FIZYKA  towarzyszą nam na każdym kroku. Jednak to matematyka jest nauką, której wiedzę sprawdza się obowiązkowo na egzaminach końcowych. Jest to dziedzina ucząca nas systematyczności, logicznego myślenia, wytrwałości, rozwija naszą wyobraźnię, a także ułatwia nam poznawanie innych dziedzin nauki. Matematyka często sprawia uczniom problem.
Dlaczego tak jest? Być może zależy to jedynie od niewłaściwego podejścia nauczyciela do ucznia lub też wynika to tylko z niejasnego sposobu tłumaczenia zagadnień, przez co nie jesteśmy nastawieni przychylnie do tego przedmiotu.
Pokażemy Ci jak łatwo zaprzyjaźnić się z przedmiotami ścisłymi!

Inne przedmioty add remove

BIOLOGIA GEOGRAFIA JĘZYK POLSKI

Medycyna, psychologia, geologia, prawo, pedagogika? Jeżeli marzysz o którymś z tych bądź innych zawodów, z pewnością będziesz musiał zdać maturę z biologii, historii czy innych przedmiotów, takich jak geografia.
Spełniaj marzenia razem z nami. Zadzwoń do nas, a my wybierzemy najlepszego korepetytora dla Ciebie, z którym najlepiej przygotujesz się do egzaminów.

a

Elevate what you can expect from your business and create your site with Ideahub today.

aa

Contact us
Lorem ipsum dolor sit ideahub@elated.com +399/ 625 36 3695
Potsdamer Platz 9797
Call Now Button