arrow_upward arrow_upward
Image Alt

Przedmioty

Zadzwoń i umów się na lekcję

Czego Cię nauczymy?

Mając w swoim gronie grupę profesjonalnych korepetytorów, zapewniamy wsparcie naukowe na każdym poziomie nauczania. Atutem naszych nauczycieli jest nie tylko ogromna wiedza wykładanych przedmiotów, ale także ich różnorodność. Bardzo wielu z nich pomaga swoim uczniom nie tylko z jednego przedmiotu, ale często łączy swoją wiedzę z przedmiotów ścisłych i pomaga z matematyki, chemii i fizyki jednocześnie.

Języki obce add remove

Język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski.
Odpowiedz sobie na to pytanie i zastanów się czy może warto byłoby udoskonalić język obcy?
Oczywistym jest, że podstawą nauki każdego języka obcego jest poprawna gramatyka oraz odpowiedni zasób słownictwa, jednak powinniśmy pamiętać także o tym, że praktycznym i jakże istotnym dopełnieniem jest rozmowa w danym języku.
Nie trudno zauważyć, iż coraz więcej młodych osób decyduje się na naukę w innych krajach Unii Europejskiej, gdzie najczęściej używanym językiem jest język angielski. Nauka z Nami oparta jest na indywidualnych rozmówkach polsko – angielskich, dzięki czemu możecie przełamać dotychczasową barierę językową i swobodnie uczyć się rozmawiać z naszymi pedagogami.
Co więcej, dla zainteresowanych oferujemy także korepetycje z matematyki, chemii i fizyki w języku angielskim. Jest to w szczególności skierowane do osób uczących się w szkołach o profilu europejskim, bądź też dla osób wybierających się do takiej szkoły. nastawiona jest na profesjonalną, lecz przyjazną relację uczeń – nauczyciel, ponieważ chcemy Wam pokazać, że okres szkolny można przejść z uśmiechem na twarzy, bez niepotrzebnego stresu.
Nie czekaj, czas upłynnić język obcy z Eurokorepetycjami!

Przedmioty ścisłe add remove

Matematyka
Chemia
Fizyka

Z pewnością niejeden z Was wątpi w prawdziwość tezy, iż matematyka to królowa nauk – czy słusznie? Matematyka towarzyszy nam na każdym kroku. Jest to dziedzina ucząca nas systematyczności, logicznego myślenia, wytrwałości, rozwija naszą wyobraźnię, a także ułatwia nam poznawanie innych dziedzin nauki. Często zadając pytanie dzieciom i młodzieży czy lubią matematykę, słyszymy odpowiedź nie. Dlaczego tak jest? Być może zależy to jedynie od niewłaściwego podejścia nauczyciela do ucznia lub też wynika to tylko z niejasnego sposobu tłumaczenia zagadnień, przez co nie jesteśmy nastawieni przychylnie do tego przedmiotu. Matematyka bowiem jest nauką piękną, posiadającą wiele ciekawych problematyk, w które należy się odpowiednio zagłębić, aby dostrzec jej potęgę.

Inne przedmioty add remove

Biologia
Geografia
Język polski

a

Elevate what you can expect from your business and create your site with Ideahub today.

aa

Contact us
Lorem ipsum dolor sit ideahub@elated.com +399/ 625 36 3695
Potsdamer Platz 9797