UK

O SZKOLE

TWÓJ PRZEPIS NA SUKCES!

Tylko u nas prywatne, indywidualne nauczanie w języku polskim lub w języku angielskim. Lekcje z dojazdem do ucznia lub u nauczyciela. JĘZYK angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski oraz inne.

Baza wiedzy szkolnej

Korepetycje z nami to najwyższy poziom nauczania i gwarancja sukcesu. Inspiracja naszej szkoły narodziła się w Londynie i to właśnie tam znajduje się nasz największy oddział. Wiemy jak ważna jest obecnie edukacja, dlatego też chcemy pomóc wszystkim tym, którzy chcą rozwijać się w kierunku międzynarodowym, stąd też oferujemy lekcje o najwyższym standardzie, na czele z najlepszymi korepetytorami.

Przez lata nasza szkoła wypracowała sobie nienaruszoną opinię, a efekty naszej ciężkiej pracy widoczne są w licznych osiągnięciach naszych uczniów oraz w 100% zdawalności egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i innych. Obecnie jesteśmy nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Szwecji, Niemczech, Holandii oraz oczywiście w Polsce – Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź.

Zapewniamy dobór odpowiedniego korepetytora, który może nauczać jednocześnie kilku przedmiotów w języku polskim lub w języku angielskim. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z korepetycji online, również zachęcamy. Współpracujemy ze studentami z Uniwersytetu Oxford, którzy również bardzo chętnie pomogą, lecz wyłącznie w języku angielskim.

Skontaktuj się z nami - zadzwoń, napisz a udzielimy Ci wszelkich informacji.