arrow_upward arrow_upward
Image Alt

Nasz zespół

Przez książki z uśmiechem

Naszym głównym mottem jest nauka przyjazna uczniowi, dlatego nasz zespół to młodzi, najzdolniejsi korepetytorzy, którzy chcą pomóc dzieciom i młodzieży przejść przez czas edukacji z uśmiechem na twarzy. Kluczem naszej owocnej współpracy jest właściwy dobór korepetytora do ucznia, co wyróżnia nas wśród pozostałych firm. 

Przekazywanie wiedzy przynosi nam ogromną satysfakcję, co przekłada się na wyniki naszych uczniów, ponieważ po prostu lubią nasze lekcje. Potrafimy nawiązać bardzo dobry kontakt z każdym uczniem, gdyż staramy się być nie tylko korepetytorem, ale także przyjacielem 🙂 Przy odrobinie uśmiechu i właściwym podejściu, uczniowie chętniej uczestniczą w lekcjach i nie krępują się zadawać pytań. Dokładnie tłumaczymy każde zagadnienie, podajęmy dużo przykładów, przygotowujemy  dodatkowe materiały,  zadania  domowe, a  sposób i tempo prowadzenia zajęć zawsze dostosowujemy do ucznia.

Podczas korepetycji oferujemy bardzo wysoki poziom merytoryczny, pomagając na każdym poziomie nauczania z matematyki, chemii, fizyki, biologii, języka polskiego, języka angielskiego. Przygotowujemy do egzaminu maturalnego, egzaminu 8 klasisty, do klasówek, nadrabiamy zaległości z poprzednich semestrów i pracujemy nad bieżącym materiałem szkolnym. Uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki zarówno w codziennych klasówkach, jak i na egzaminach.

Korepetycje to nasza profesja i mamy w tej dziedzinie duże osiągnięcia i najlepsze opinie. Z naszą pomocą, każdy niedowiarek polubi nauczany przedmiot i nabierze potrzebnej pewności siebie. 

Jeżeli poszukujesz przyjaznych korepetycji, które będą dla Ciebie wsparciem i motywacją, a w rezultacie przyniosą oczekiwany efekt.

Zapraszamy do zapoznania się poniżej, z profilem niektórych naszych korepetytorów 🙂

a

Elevate what you can expect from your business and create your site with Ideahub today.

aa

Contact us
Lorem ipsum dolor sit ideahub@elated.com +399/ 625 36 3695
Potsdamer Platz 9797
Call Now Button