arrow_upward arrow_upward
20170526_162739
Paulina C
Politechnika Łódzka

Przedmioty: Matematyka, Fizyka, Chemia, j. angielski

Miejsce lekcji: Stacjonarnie, Online

Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Szkoła średnia

Doświadczenie: 14 lat

O mnie:

Już sama myśl o tych przedmiotach ścisłych budzi często w uczniach niechęć do ich nauki. Jednak pod opieką korepetytora nauczającego z sercem, nawet największy niedowiarek uwierzy w siebie i polubi dany przedmiot :-)

Pracuję z dziećmi/ młodzieżą już 14 lat. Jestem osobą wymagającą, ponieważ do każdych zajęć podchodzę z dużym zaangażowaniem i zależy mi na sukcesie moich uczniów. Przekazywanie wiedzy przynosi mi ogromną satysfakcję, co przekłada się także na oceny moich uczniów, ponieważ po prostu lubią nasze lekcje. Potrafię nawiązać bardzo dobry kontakt z każdym uczniem, gdyż staram się być nie tylko korepetytorem, ale także przyjacielem :-) Przy odrobinie uśmiechu i właściwym podejściu, uczniowie chętniej uczestniczą w lekcjach i nie krępują się zadawać pytań. Dokładnie tłumaczę każde zagadnienie, podaję dużo przykładów, przygotowuję dodatkowe materiały, zadania domowe, a sposób i tempo prowadzenia zajęć zawsze dostosowuję do ucznia.

Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej oraz Szkoły Głównej Handlowej. Udzielam korepetycji z matematyki, również w języku angielskim, chemii, fizyki oraz z j.angielskiego, z naciskiem na konwersacje.

Dla zainteresowanych prowadzę także nauczanie w godzinach porannych, do ustalenia.

Pomóż swojemu dziecku uśmiechać się każdego dnia.

Zapraszam do wspólnych korepetycji :-)

a

Elevate what you can expect from your business and create your site with Ideahub today.

aa

Contact us
Lorem ipsum dolor sit ideahub@elated.com +399/ 625 36 3695
Potsdamer Platz 9797

Skontaktuj się z nauczycielem

Call Now Button