arrow_upward arrow_upward
Patrycja M
Politechnika Wrocławska

Przedmioty: Matematyka, Chemia

Miejsce lekcji: Stacjonarnie, Online

Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

Doświadczenie: 6 lat

O mnie:

Cześć w nowym roku szkolnym oraz akademickim!

Kolejny raz będę miała przyjemność pomagać Wam podczas zmagań z przedmiotem "Chemia" oraz jej bardziej szczegółowymi odmianami.

Trochę o mnie: - przede wszystkim jestem osobą, która czuję to coś podczas przekazywania wiedzy innym, po prostu robię to z pasją. Moje kompetencje potwierdza ukończenie Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Chemicznym oraz uczniowie, którzy współpracują ze mną od kilku lat. Na swoim koncie korepetytora mam takie odznaki jak przygotowywanie do rozszerzonych matur (oczywiście z satysfakcjonującym powodzeniem), wyprowadzanie uczniów od zera do zaliczenia semestrów czy przygotowanie do egzaminów osób, które nie miały wcześniej styczności z chemią. Jednak nauka to proces, która należy utrwalać i powtarzać regularnie, systematycznie z zaangażowaniem- właśnie do tego będę dążyć podczas Naszych zajeć, abyś zwyczajnie to polubił/a.

Preferuję pracę z osobami, które mają chęć do nauki (przynajmniej troszeczkę :)), na zajęciach tyle samo wymagam od Ciebie jak i od siebie, przygotowuję materiały z różnych źródeł,dążę do znalezienia złotego środka, z każdym pracuję indywidualnie. Im więcej pytań z Twojej strony- tym lepiej.Korepetycji udzielam u siebie w mieszkaniu w okolicach pl. Grunwaldzkiego lub online.

a

Elevate what you can expect from your business and create your site with Ideahub today.

aa

Contact us
Lorem ipsum dolor sit ideahub@elated.com +399/ 625 36 3695
Potsdamer Platz 9797

Skontaktuj się z nauczycielem

Call Now Button