arrow_upward arrow_upward
IMG_5683
Kinga T
Politechnika Wrocławska

Przedmioty: Matematyka, Fizyka, j. polski

Miejsce lekcji: Stacjonarnie, Online

Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

Doświadczenie: 2 lata

O mnie:

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej, ukończyłam studia na kierunku Automatyka i Robotyka z tytułem magistra inżyniera. Zamiłowaniem do matematyki zarazili mnie rodzice już w najmłodszych latach mojego życia. Moja pasja była pielęgnowana i rozwijana przez kolejnych nauczycieli w czasie całej mojej edukacji szkolnej. Dzięki temu mogę pochwalić się bardzo wysokimi wynikami z egzaminu maturalnego. Jestem laureatką i finalistką wielu konkursów matematycznych oraz polonistycznych. Zaangażowanie moich rodziców i nauczycieli w moją edukację pozwoliło mi dostrzec, jak istotny jest sposób przekazywania wiedzy i wzbudzenie w uczniach zainteresowania realizowanym tematem.

Posiadam dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Do każdego ucznia podchodzę bardzo indywidualnie, pomagam zaplanować skuteczny harmonogram nauki. Ponadto interesuję się metodami efektywnego uczenia się i szybkiego zapamiętywania. Wiedzę przekazuję w przystępny
i zrozumiały sposób. Gwarantuję także miłą, przyjazną atmosferę na zajęciach, która pozwala wyeliminować stres związany z procesem nauki.

Oferuję korepetycje z matematyki na wszystkich etapach nauki – dla uczniów szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów. Udzielam także lekcji fizyki oraz języka polskiego. Zajęcia prowadzę
w formie online oraz stacjonarnie na terenie Wrocławia. W czasie spotkań pomagam uczniom
w przyswajaniu bieżącego materiału, przygotowaniu do lekcji oraz sprawdzianów. Prowadzę także kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, matury, konkursów i olimpiad.

a

Elevate what you can expect from your business and create your site with Ideahub today.

aa

Contact us
Lorem ipsum dolor sit ideahub@elated.com +399/ 625 36 3695
Potsdamer Platz 9797

Skontaktuj się z nauczycielem

Call Now Button