arrow_upward arrow_upward
ob
Karolina L
Uniwersytet Warszawski

Przedmioty: j. angielski

Miejsce lekcji: Online

Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

Doświadczenie: 5 lat

O mnie:

Ukończyłam studia w zakresie Finansów oraz Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. W czasie studiów brałam udział w różnych programach wymiany m.in. w Holandii, USA oraz Anglii.

Uczę j. angielskiego od około 5 lat prywatnie i w szkole językowej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą i dorosłymi. Od ostatniego roku prowadzę zajęcia wyłącznie online ze względu na swój nietypowy tryb pracy i związane z nią częste wyjazdy zagraniczne.

Pasja:

Podróżowanie oraz lotnictwo.

W wolnym czasie uwielbiam poznawać nowe miejsca i kraje, ludzi którzy w nich mieszkają oraz ich kulturę. Oprócz tego uwielbiam aktywnie spędzać czas, ale doceniam również chwile odpoczynku i wytchnienia. Prowadzę dosyć intensywne życie i często zmieniam swoje miejsce zamieszkania ze względów zawodowych dlatego zapraszam na moje zajęcia online gdzie możemy skupić się na dowolnym aspekcie j.angielskiego - mogę pomóc w przygotowaniu do egzaminów, pracy nad bieżącymi materiałami przerabianymi w szkole czy popracować nad umiejętnościami konwersacyjnymi :)

Serdecznie zapraszam

Karolina 🦋

a

Elevate what you can expect from your business and create your site with Ideahub today.

aa

Contact us
Lorem ipsum dolor sit ideahub@elated.com +399/ 625 36 3695
Potsdamer Platz 9797

Skontaktuj się z nauczycielem

Call Now Button