arrow_upward arrow_upward
Justyna 1
Justyna A
Uniwersytet Jagielloński

Przedmioty: Matematyka, j. polski

Miejsce lekcji: Stacjonarnie, Online

Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Szkoła średnia

Doświadczenie: 6 lat

O mnie:

Kim jestem? Osobą pełną pasji i życiowej energii :) Dlatego też lubię dzielić się z innymi tym, co mam i co potrafię. Obecnie jestem na trzecim roku studiów zarządzania kulturą i mediami na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Potrafię przekazać innym swoją wiedzę, jestem cierpliwa, ale też wymagająca, przede wszystkim wobec siebie. Mam doświadczenie w pracy z ludźmi m.in. w kierowaniu zespołami, działaniu w grupie oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą (wychowawca kolonijny, harcerstwo). Jako dziecko marzyłam o zawodzie nauczyciela, dlatego praca jako korepetytor daje mi wiele satysfakcji. Potrafię złapać kontakt z uczniem i ciekawie wytłumaczyć nawet najtrudniejszy temat. Na zajęciach panuje luźna i przyjacielska atmosfera, co skutkuje bardzo dobrymi wynikami egzaminów moich podopiecznych, których przygotowywałam do egzaminu ósmoklasisty. W tym roku wyniki te wahały się między 92 a 100%. Co jeszcze o mnie?  W życiu podejmuję się wielu działań i jestem zawsze tam, gdzie tylko potrzebna jest jakaś pomoc, nigdy nie narzekam na nudę ;) Jestem dziennikarką Wiadomości Uniwersytetu Jagiellońskiego, działam w studenckim radiu UJOT FM, jestem także wolontariuszką Fundacji Mam Marzenie, ponieważ wierzę w to, że to możliwość spełniania marzeń sprawia, że nasze życie jest tak fascynujące ;)
Chętnie pomogę w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty z matematyki, matematykę na poziomie podstawowym wytłumaczę także w 1-2 klasie szkoły średniej. Z francuskiego oferuję naukę od podstaw w oparciu o interaktywne materiały. Dojeżdżam do ucznia na terenie Krakowa w rejonie Ruczaju, Balic, Mydlnik i Bronowic, prowadzę także skutecznie zajęcia online z użyciem sprawdzonych narzędzi.
a

Elevate what you can expect from your business and create your site with Ideahub today.

aa

Contact us
Lorem ipsum dolor sit ideahub@elated.com +399/ 625 36 3695
Potsdamer Platz 9797

Skontaktuj się z nauczycielem

Call Now Button