arrow_upward arrow_upward
IMG_20200920_201418_3
Aleksandra B
Uniwersytet Jagielloński

Przedmioty: Matematyka, Chemia, j. angielski

Miejsce lekcji: Stacjonarnie, Online

Zakres lekcji: Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

Doświadczenie: 6 lat

O mnie:

Wykształcenie (ogólnie) i zainteresowania

Mam na imię Ola, jestem biolożką i biochemiczką z wykształcenia i zamiłowania. Nauki przyrodnicze były (i są) moją pasją od najmłodszych lat. Jako studentka aktywnie działam w kołach naukowych, a także współorganizuję wydarzenia naukowe i popularnonaukowe. Przez ostatnie 2 lata uczestniczyłam w kilkunastu konferencjach naukowych i pracowałam w laboratoriach o różnorodnym profilu badawczym, od mikrobiologii, fizjologii i biotechnologii roślin po laboratoria hodowli komórek ludzkich. Współpracuję z kadrą naukową z wielu ośrodków badawczych w Krakowie. Tematyka moich badań obejmuje fitochemię polskich roślin leczniczych, sposoby wydajnego pozyskiwania roślinnych metabolitów wtórnych i wydajnej hodowli roślin, a także wpływ substancji pochodzenia naturalnego oraz syntetycznych peptydów na fizjologię i biochemię komórek nowotworowych. W obszarze nauk ścisłych interesują mnie również: powstanie i ewolucja życia na Ziemi, astronomia i astrobiologia, chemia organiczna, adaptacje organizmów do rozmaitych środowisk, ekologia roślin, flora Polski oraz psychologia z elementami neurobiologii. W wolnym czasie chętnie czytam książki psychologiczne, poradniki o rozwoju osobistym i najnowsze aktualności ze świata przyrody oraz zbieram i oznaczam rośliny w Krakowie.

Doświadczenie

Przygodę z korepetycjami rozpoczęłam jako uczennica szkoły podstawowej, pomagając koleżankom z klasy opanować materiał z matematyki. Podczas lat szkolnych z sukcesami brałam udział w olimpiadach i konkursach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Od ponad 4 lat regularnie przygotowuję Maturzystów i Licealistów do egzaminów i sprawdzianów z biologii oraz Uczniów szkoły podstawowej do egzaminu ósmoklasisty z matematyki, a także pomagam w zrozumieniu trudniejszych zagadnień i w przygotowaniu do klasówek z biologii, chemii i matematyki.

Oferta zajęciowa

Oferuję zajęcia z biologii na każdym poziomie oraz z matematyki i chemii na poziomie podstawowym. Z każdym Uczniem pracuję indywidualnie, wspierając zarówno Jego mocne, jak i słabsze strony, dlatego zajęcia mają charakter teoretyczno-praktyczny lub skupiają się na szlifowaniu umiejętności wymaganych na testach i egzaminach. Uczniom oferuję swoje materiały, w tym opracowane prezentacje, testy maturalne, potrzebne schematy i inne wartościowe pomoce naukowe. Dobrze znam podstawę programową i metodologię naukową, zatem oferuję przygotowanie na bieżąco, do egzaminów, ale też do konkursów i olimpiad. Prowadzę zajęcia on-line oraz stacjonarnie na terenie Krakowa. Zapraszam!

Wykształcenie (szczegółowo):

Ukończyłam z wyróżnieniem studia I i II stopnia na kierunku „Biologia” ze specjalnością Biologia Molekularna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie jestem studentką studiów II stopnia na kierunku „Biochemia” na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz odbywam studia podyplomowe na kierunku „Przygotowanie Pedagogiczne dla nauczycieli przedmiotów lub zajęć prowadzonych w szkole podstawowej i ponadpodstawowej, teoretycznych przedmiotów zawodowych oraz praktycznej nauki zawodu” w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego. W liceum byłam na profilu biologiczno-medycznym z rozszerzoną biologią, chemią i dodatkowo językiem łacińskim.

a

Elevate what you can expect from your business and create your site with Ideahub today.

aa

Contact us
Lorem ipsum dolor sit ideahub@elated.com +399/ 625 36 3695
Potsdamer Platz 9797

Skontaktuj się z nauczycielem

Call Now Button