UK

KLUB MŁODEGO INŻYNIERA


Szanowni Państwo,

Klub Młodego Inżyniera i Europejska Szkoła Korepetycji zapraszają na Bajkowo-Naukowy Eksperyment. W rolach głównych dzieciaki z Waszego przedszkola, nasz prowadzący oraz kreatywne doświadczenia chemiczno-fizyczne, w których pociechy biorą aktywny udział, łącząc naukę z zabawą.

Klub Młodego Inżyniera

Eksperymenty te mają na celu wtajemniczyć dzieciaki w świat chemii, fizyki, matematyki oraz języków obcych. Zainteresować je w taki sposób, aby zaszczepić w nich chęć rozwoju tych przedmiotów już od początku lat nauki. Nasi prowadzący przygotowali wiele ciekawych, kolorowych doswiadczeń przy użyciu podstawowych produktów, dzięki którym można w prosty sposób zobrazować dzieciom zjawiska, z którymi mają do czynienia w życiu codziennym.

Projekt Young Engineer Experiments cieszy się ogromnym powodzeniem w przedszkolach na Wyspach Brytyjskich, gdzie prowadzimy takie zajęcia, dlatego wierzymy, że i Państwo zechcecie abyśmy przeprowadzili lekcję pokazową u Państwa w przedszkolu.

Nasi profesjonalni prowadzący wkładają serce i pasję w zajęcia, dzięki czemu w jasny sposób pokazują piękno zjawisk przyrody, ucząc przy tym logicznego myślenia oraz rozwijając chęć poznania tych dziedzin nauki.

Posiadamy także wiele innych programów zajęć, w tym lekcje prowadzone w języku angielskim, matematyczne łamigłówki dla najmłodszych oraz wiele innych. Oferujemy 60minutowe zajęcia lub krótsze, w zależności od preferencji. Pierwsza lekcja pokazowa gratis.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu po więcej szczegółów.