arrow_upward arrow_upward
akcje charytatywne korepetycje

Akcje charytatywne

Pomagamy realizować marzenia

Eurokorepetycje

Wspieramy rozwój

Bardzo często przekazujemy nagrody za uczestnictwo w różnego rodzaju konkursach, olimpiadach organizowanych przez organizacje zajmujące się czynnościami charytatywnymi lub też sami organizujemy konkursy, gdzie często do wygrania są darmowe pakiety korepetycji z jednym z naszych profesjonalnych korepetytorów.

Akcje charytatywne

Nasza szkoła może pochwalić się także wsparciem corocznych wyjazdów kolonijnych z rożnych szkół, gdzie nagrodami są najczęściej polsko- angielskie książki, pamiątki z wakacji oraz wiele słodkości, wypełniających czas podczas wycieczek.

Często bierzemy udział w dziele szlachetna paczka, gdzie nagrodą są pakiety korepetycji. Współpracujemy także z licznymi Domami Dzieci na terenie Polski, oferując korepetycje o wiele niższych cenach.

Nauka przyjazna uczniowi

W swoich działaniach, zawsze kierujemy się dobrem naszych uczniów, aby z każdej lekcji czerpali jak najwięcej wiedzy oraz przyjemności danego przedmiotu. Często staramy się zaszczepić w naszych uczniach pasję  nauki lub docenić trudy osób, które naprawdę mają wielkie predyspozycje ku temu aby wiele osiągnąć w dziedzinie nauk ścisłych lub w językach obcych. Przez swoje działania często pomagamy odkryć ukryty w nich talent, który na co dzień jest niedoceniany.

Jako firma mamy możliwości uczestnictwa w akcjach charytatywnych. Często jesteśmy współorganizatorami lub partnerami różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych oraz sportowych.
Zapewniamy wsparcie nie tylko finansowe, ale przede wszystkim merytoryczne. Zwycięzcy konkursów, które organizujemy otrzymują książki, a także pakiety darmowych lekcji.

Jeżeli chciałbyś podjąć z nami współpracę lub przedstawić swój program z działalnością charytatywną, prosimy o kontakt, a może uda nam się podjąć współpracę i wesprzeć jedną z idei.
a

Elevate what you can expect from your business and create your site with Ideahub today.

aa

Contact us
Lorem ipsum dolor sit ideahub@elated.com +399/ 625 36 3695
Potsdamer Platz 9797
Call Now Button