UK

AKCJE CHARYTATYWNE


Motto naszej szkoły to nauka przyjazna uczniowi. W swoich działaniach, zawsze kierujemy się dobrem naszych uczniów, aby z każdej lekcji czerpali jak najwięcej wiedzy oraz przyjemności danego przedmiotu. Często staramy się zaszczepić w naszych uczniach pasje do danego przedmiotu lub też docenić trudy osób, które naprawdę mają wielkie predyspozycje ku temu aby wiele osiągnąć w dziedzinie nauk ścisłych lub w językach obcych. Przez swoje działania często pomagamy odkryć ukryty w nich talent, który na co dzień jest niedoceniany.

Bardzo często staramy się brać udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, które poprzez wsparcie finansowe lub w postaci przekazania na poczet konkretnej akcji rożnych nagród potrafią wzbudzić zainteresowanie daną dziedzina nauki, lecz nie tylko. Książki obcojęzyczne, łamigłówki językowe, rekwizyty naukowe to tylko niektóre z nagród jakie do tej pory przekazaliśmy uczniom.

Wspieramy:

  • wyjazdy kolonijne,
  • szlachetna paczke,
  • konkursy, olimpiady,
  • udostepniamy darmowe korepetycje,
  • grupowe zajecia obcojezyczne.

Bardzo często przekazujemy nagrody za uczestnictwo w różnego rodzaju konkursach, olimpiadach organizowanych przez organizacje zajmujące się czynnościami charytatywnymi lub też sami organizujemy konkursy, gdzie często do wygrania są darmowe pakiety korepetycji z jednym z naszych profesjonalnych korepetytorów.

Nasza szkoła może pochwalić się także wsparciem corocznych wyjazdów kolonijnych z rożnych szkół, gdzie nagrodami są najczęściej polsko- angielskie książki, pamiątki z wakacji oraz wiele słodkości, wypełniających czas podczas wycieczek.

Często bierzemy udział w dziele szlachetna paczka, gdzie nagrodą są pakiety korepetycji. Współpracujemy także z licznymi Domami Dzieci na terenie Polski, oferując korepetycje o wiele niższych cenach.

Jeżeli chciałbyś podjąć z nami współpracę lub przedstawić swój program z działalnością charytatywną, prosimy o kontakt, a może uda nam się podjąć współpracę i wesprzeć jedną z idei.

Akcje charytatywne