KOREPETYCJE +48(0) 519 759 169
PRACA    EN

PRZEDMIOTY

Z pewnością niejeden z Was wątpi w prawdziwość tezy, iż matematyka to królowa nauk – czy słusznie? Matematyka towarzyszy nam na każdym kroku. Jest to dziedzina ucząca nas systematyczności, logicznego myślenia, wytrwałości, rozwija naszą wyobraźnię, a także ułatwia nam poznawanie innych dziedzin nauki. Często zadając pytanie dzieciom i młodzieży czy lubią matematykę, słyszymy odpowiedź nie. Dlaczego tak jest? Być może zależy to jedynie od niewłaściwego podejścia nauczyciela do ucznia lub też wynika to tylko z niejasnego sposobu tłumaczenia zagadnień, przez co nie jesteśmy nastawieni przychylnie do tego przedmiotu. Matematyka bowiem jest nauką piękną, posiadającą wiele ciekawych problematyk, w które należy się odpowiednio zagłębić, aby dostrzec jej potęgę.

Chemia to kolejny przedmiot budzący niepewność co do łatwości jego rozumienia. Nic bardziej mylnego! Posiadając dobre podstawy matematyki, z chemią również nie będziesz miał problemu.

Atomy, cząsteczki, reakcje, wiązania, jony, pierwiastki – z naszą szkołą wszystkie te zagadnienia staną się tak łatwe i oczywiste, że każdy kolejny sprawdzian czy kartkówka okażą się jedynie przyjemną formalnością. Nie należy się bać tego przedmiotu, bo w chemii wszystko jest bardzo logiczne i jedno jest wynikiem drugiego. Początkowo, trzeba jedynie zaprzyjaźnić się z układem okresowym pierwiastków, a następnie zrozumieć sens tworzenia reakcji, wynikających z przeprowadzania interesujących doświadczeń.


Przedmiot fizyka posiada wśród uczniów opinię najbardziej skomplikowanej dziedziny spośród wszystkich pozostałych. Fizyka w większości nie jest kojarzona z przyjemną częścią edukacji, dlatego czas to zmienić i przestać myśleć o niej tak negatywnie!

Sposób nauczania przez Naszych korepetytorów, może zmienić Wasze podejście do dobrze nam znanej dynamiki, kinematyki czy elektromagnetyzmu, a pojęcie prędkości, natężenia, siły czy energii okaże się łatwiejsze do zrozumienia niż myślicie. W pierwszym etapie należy dostrzec w tym przedmiocie również pewne pozytywy, aby następnie postarać się go zrozumieć, co może okazać się łatwiejsze z naszą pomocą.

Twoje chęci i praca w połączeniu z π korepetycjami pomogą Ci w osiągnięciu bardzo dobrych wyników w szkole, a w konsekwencji przejść ten etap radośnie, bez niepotrzebnego nadmiaru stresu. Jeżeli zaś fizyka to coś co lubisz najbardziej i chciałbyś się w tym kierunku rozwijać – chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i pomożemy Wam w rozwinięciu posiadanych już umiejętności.

Europejska Szkoła Korepetycji
Europejska Szkoła Korepetycji
Europejska Szkoła Korepetycji
Europejska Szkoła Korepetycji

Do you speak English? Yes or No?

Odpowiedz sobie na to pytanie i zastanów się czy może warto byłoby udoskonalić swój język angielski?

Oczywistym jest, że podstawą nauki każdego języka obcego jest poprawna gramatyka oraz odpowiedni zasób słownictwa, jednak powinniśmy pamiętać także o tym, że praktycznym i jakże istotnym dopełnieniem jest rozmowa w danym języku.

Nie trudno zauważyć, iż coraz więcej młodych osób decyduje się na naukę w innych krajach Unii Europejskiej, gdzie najczęściej używanym językiem jest język angielski. Nauka z Nami oparta jest na indywidualnych rozmówkach polsko – angielskich, dzięki czemu możecie przełamać dotychczasową barierę językową i swobodnie uczyć się rozmawiać z naszymi pedagogami.

Co więcej, dla zainteresowanych oferujemy także korepetycje z matematyki, chemii i fizyki w języku angielskim. Jest to w szczególności skierowane do osób uczących się w szkołach o profilu europejskim, bądź też dla osób wybierających się do takiej szkoły.

Szkoła π nastawiona jest na profesjonalną, lecz przyjazną relację uczeń – nauczyciel, ponieważ chcemy Wam pokazać, że okres szkolny można przejść z uśmiechem na twarzy, bez niepotrzebnego stresu.

Jak wiecie główny oddział szkoły π znajduje się w Londynie, dlatego dla zaprzyjaźnionych osób, współpracujących z nami przez dłuższy okres, dajemy możliwość odwiedzenia nas w Londynie. Jest to doskonała okazja aby choć trochę poznać inną kulturę, a także mieć szansę przełamać barierę językową. Być może to ta wizyta sprawi, że Londyn będzie dla Was nie tylko inspiracją, ale także początkiem drogi jaką zechcecie obrać zarówno w sferze edukacji, jak i zawodowo?