Opinie o szkole

Zostaw swoją opinię o naszej EuroSzkoleChallenge Image

Czytaj opinie...

Opini 1 z 10 (Razem opinii: 253)

Przedstaw się:
Natalia
Dodaj opinię:
Młody zespół, który w przystępny, interesujący i radosny sposób pokazuje, ze nauka to nie tylko przykry obowiązek, ale także droga do dobrej przyszłości pełnej sukcesów, zaraza chęcią do nauki, pokazując, że uczeń jest mądry, ma talenty a przy odrobinie chęci i z dobrym prowadzeniem jest w stanie z osoby chodzącej do szkoły tylko z obowiązku stać się cieszącym z sukcesów prymusem.
Monday, November 06 2017 - 07:18 AM
Przedstaw się:
Agnieszka-korepetytorka
Dodaj opinię:
Serdecznie polecam usługi w Europejskiej Szkole Korepetycji!! Jako firma nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze miły kontakt, bez problemu można sie dogadać w każdej kwestii:)
Tuesday, October 31 2017 - 10:15 AM
Przedstaw się:
Agata- korepetytorka
Dodaj opinię:
Serdecznie polecam współpracę z Europejską Szkołą Korepetycji. Wszystkie problemy rozwiązywane są natychmiastowo w bardzo przyjaznej atmosferze, nie musimy martwić się o żadne formalności, do naszych zadań należy robienie tego co najbardziej lubimy- przekazywanie wiedzy innym,o nic innego nie musimy się martwić. Pełen profesjonalizm! ;)
Saturday, October 28 2017 - 07:29 PM
Przedstaw się:
Danuta
Dodaj opinię:
Europejska szkoła Korepetycji to mój najlepszy wybór.Myślę, że celem jest dobro i zadowolenie klienta na wysokim poziomie. Z taką życzliwoscią, enntuzjazmem a przede wszystkim ludzkim podejsciem Szkoła staje się miejscem dialogu i szacunku.Uważam, że spełnia oczekiwania w sposób godny polecenia.Pragnę podziękować Pani Paulinie za bezcenną pomoc i profesjonalizm.W takim otovzeniu czlowiek nabiera motywacji do dalszej edukacji.Z wyrazami szacunku.
Tuesday, October 24 2017 - 04:19 PM
Przedstaw się:
Paulina-korepetytorka
Dodaj opinię:
Gorąco polecam i zachęcam do współpracy ze szkołą, wszystkie osoby, które lubią kontakt z dzićmi oraz mają dar przekazywania wiedzy. Szkoła zapewnia wszystkie formalności, jest to bezpieczna forma współpracy. Myślę, że warto poświęcić swój czas i rozpocząć współpracę ze szkoła.
Tuesday, October 24 2017 - 03:49 PM
Przedstaw się:
Ania
Dodaj opinię:
Kiedy okazało się, że mam poprawkę z matematyki musiałam szybko znaleźć kogoś kto mnie do niej przygotuje. Trafiłam na Panią Kasię Szymanek która w niecały miesiąc przygotowała mnie świetnie do matury! Nadgoniłam nie tylko zaległości ale i wszystkie obecne tematy maturalne. Lekcje prowadzone były w sposób zrozumiały i tłumaczenie mi czegoś nawet kilkanaście razy nie bylo problemem :)
Pozdrawiam i dziękuję!
Tuesday, September 12 2017 - 07:08 PM
Przedstaw się:
Kuba Kajdanowicz
Dodaj opinię:
Korepetycje z Panem Adamem polecam wszystkim tym, którzy wątpią w to, że mogą mieć problemy w szkole. Kilkutygodniowe spotkania przyniosły mi więcej korzyści,niż całoroczne lekcje w szkole. Bardzo mi to pomogło, dużo więcej rozumiem i mogę powiedzieć, że nie mam już zaległości w matematyce i chemii. Jestem gotów rozpocząć nowy rok szkolny 😊!
Thursday, August 31 2017 - 09:32 AM
Przedstaw się:
Karolina
Dodaj opinię:
Piszę maturę poprawkową z matematyki już za 2 tygodnie i w przygotowaniach pomaga mi Pani Ania. Jest bardzo cierpliwa i niesamowicie jasno tłumaczy rzeczy, których nie rozumiem. Dziękuję za tak wspaniale dobraną korepetytorkę. Polecam też szkołę, bo miła obsługa i ceny przystępne :-) pozdrawiam
Tuesday, August 08 2017 - 11:25 AM
Przedstaw się:
Maturzystka
Dodaj opinię:
Zabrakło mi 1pkt na maturze z matematyki, dlatego w sierpniu piszę poprawkę. Myśl o wakacjach z matematyką nie cieszyła mnie za bardzo, ale mam koepetycje z Panią Madzią i lubię te nasze lekcje. Takie lekcje mogłabym chyba mieć codziennie, bo bardzo jasno tłumaczy i lekcje są takie inne, takie radosne, że aż czekam kolejnych spotkań :) Bardzo dziękuję i polecam!
Thursday, July 20 2017 - 11:14 AM
Przedstaw się:
Nikola. P
Dodaj opinię:
Witam, tydzień temu rozpoczęłam zajęcia z Panem Adamem, poprawka z fizyki. Nie lubię tego przedmiotu i pewnie dlatego mam taką sytuację, ale muszę szczerze przyznać, że jestem bardzo zadowolona i dużo rozumiem. Pan Karol super tłumaczy i dzięki niemu odzyskałam wiarę w to, że zdam egzamin :)) Dziękuję za taki dobry wybór korepetytora. Pozdrawiam, Nikola
Wednesday, July 19 2017 - 09:33 AM
Powered by DRBGuestbook – PHP Hosting